HAPPYSNACK – automat na zdravou svačinku

MLÉKO DO ŠKOL:

*

      Neochucená mléka dodáváme dvakrát do měsíce – info zde.

*

      Další bezplatné dodávky jsou: BIO jogurty (info zde) a sýr žervé (info zde).

*

      Ochucená mléka jsou k dispozici v automatu s omezením 1 výrobek denně za dotovanou cenu – info zde.

*

      Pracujeme na rozšíření nabídky neochuceného mléka ve školním automatu za doplatek – více info zde.

*

      Připravujeme: doprovodná opatření – exkurze, ochutnávky, vzdělávací materiály a soutěže. O všem budete včas informováni.

OVOCE A ZELENINA DO ŠKOL:

*

      Dodáváme dvakrát do měsíce porce čerstvého ovoce nebo zeleniny či porci lisovaného pyré v BIO kvalitě – info zde.

*

      Připravujeme: doprovodná opatření – exkurze, ochutnávky, vzdělávací materiály a soutěže. O všem budete včas informováni.

PROHLÁŠENÍ O RESPEKTOVÁNÍ POŽADAVKŮ
TZV. PAMLSKOVÉ VYHLÁŠKY

PŘIPOMEŇME SI VŠE OHLEDNĚ ŠKOLNÍHO AUTOMATU NA ZDRAVOU SVAČINKU HAPPYSNACK. Tento projekt zastřešuje dva dotované programy: MLÉKO DO ŠKOL + OVOCE A ZELENINA DO ŠKOL

Všechny výrobky v modrém školním automatu Happysnack jsou prověřeny profesionálními nutričními terapeuty. Můžete si být jisti, že svačinky ze školního automatu jsou zdravé a vhodné pro dopolední svačinu našich školáků. Kompletní nabídku včetně produktových listů najdete zde.

Chcete mít přehled? Happysnack umožňuje rodičovskou kontrolu! Po přihlášení můžete sledovat výběry z automatu, zvolit si skupiny výrobků, které odpovídají Vaší představě o zdravé svačině, nastavit si denní limity nebo automatické zasílání emailů při poklesu či dobití kreditu. Více info najdete zde.

Letošní edice karet Happysnack s díly známého popartového umělce PASTY ONERA! Barevnými obrázky se rozveselily i nové kartičky Happysnack. Každá karta letošní limitované edice karet obsahuje jeden ze šesti stávajících děl tohoto stále populárnějšího umělce. Více info najdete zde.

Kde dostanete kartu Happysnack? Ve škole u pověřené osoby pro projekt Happysnack. Prvňáčkům jsou karty obvykle rozdávány hromadně. Více info o kartách najdete zde.

Jak dobít kredit na kartičce Happysnack? Nabízíme tyto způsoby: převodem z bankovního účtu, kartou na internetu, zasláním SMS Premium, Mobito platbou či poštovní poukázkou. Více info najdete zde.

Máte nápad, jak zlepšit tento projekt? Znáte výrobce kvalitních potravin, které byste rádi viděli ve školním automatu? Podílejte se na vývoji projektu Happysnack i Vy, napište nám své připomínky a náměty na email info@happysnack.cz, těšíme se na ně!

Aktuální informace k projektu naleznete vždy na www.happysnack.cz