Vítáme Vás na internetových stránkách ZŠ Třebechovice pod Orebem

Modernizace výuky fyziky na ZŠ Třebechovice p. O.
V současné době chybí v základní škole v Třebechovicích pod Orebem moderní a kvalitní prostor pro výuku fyziky.
pokračování…


Znovu akce sběr starého papíru!
Další sběr netříděného starého papíru organizuje naše škola ve středu 4.12.2019 od 7.00 hodin před naší školou. Předem děkujeme rodičům za sběr a zároveň za trpělivost při odevzdávání. Opět doporučujeme možnost navážet starý papír již v úterý navečer pod zastřešenou kolárnu, nejlépe přímo do již přistavěných kontejnerů. Těšíme se na vaši přízeň a předem děkujeme.
vedení školy

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ
Žádáme rodiče, aby do kontejnerů určených ke sběru papíru dávali pouze noviny, časopisy a letáky. NE KARTON. Děkujeme za pochopení.
                                                                                                           vedení školy
K pronájmům kulturního domu (reakce na nedorozumění na posledním zasedání SRPŠ)

Základní škola, stejně tak jako všechny ostatní příspěvkové organizace, organizační složky či spolky hradí pronájmy našeho „kulturáku“ dle platného ceníku. Ten z pohledu odborníků nesmí být diskriminační. Legislativně je to tedy takto v pořádku a nic s tím nenaděláme, i když se to může zdát našim spoluobčanům nelogické a patřičně postavené na hlavu.
Nyní konkrétně. Co se týká základní školy a pronájmu kulturního domu spolkem SRPŠ na akce typu školní akademie či rozloučení s deváťáky. Řešení se nabízí dvojí. Buď si spolek zažádá (nejlépe předem do poloviny února každého roku) na městském úřadu o příspěvek na svoji činnost, případně, jednodušeji, se může celá částka uhradit z příspěvku na provoz od svého zřizovatele.
Město Třebechovice p.O. má jednoznačně zájem na tom, aby byly kulturní dům a ostatní zařízení našimi příspěvkovými organizacemi a spolky využívány.
Poznámka: v pronájmech dalších zařízení jako je mobilní pódium či zimní stadion můžete hledat analogii.

Mgr. Roman Drašnar, Mgr. Milada Franková

11.9.2019


Sebastian přijel do naší ZŠ!
2.9.2019 – Hvězdou školy se stala Laura Vondráčková z 3.A třídy.
pokračování…