Třída 5.B na škole v přírodě

ída 5.B byla od 8. do 12. září 2025 na škole v přírodě v Peci pod Sněžkou v penzionu Logla. Celý týden jsme si moc užili a poznávali krásy Krkonoš. Největším zážitkem byl výstup na Sněžku, nejvyšší horu České republiky. I když byl výlet náročný, všichni jsme to společně zvládli. Na vrcholu nás čekal nádherný výhled, který nás odměnil za námahu.
V penzionu Logla jsme měli pohodlné ubytování a výbornou stravu. Během pobytu jsme také plnili 13 bobříků a učili se o přírodě. Tento týden nám přinesl nejen nové zážitky, ale i skvělé kamarádství.

Za t
řídu 5.B Helena Čížková