Psaní od srdce
Žáci naší školy se v rámci hodiny českého jazyka zapojili do projektu Psaní od srdce. Smyslem tohoto projektu je přinášet radost seniorům, kteří často zažívají pocity samoty, ubývají jim sociální kontakty, přitom jsou to lidé s bohatými životními zkušenostmi.
Psaní od srdce nabízí žákům možnost zase jednou, u někoho možná poprvé v životě, poslat rukou napsaný dopis.
My jsme si vybrali AHC Senior centrum Přepychy a věříme, že uděláme někomu z klientů radost.
