Skvělý výlet školáků do německého Legolandu

Ve čtvrtek 28.5.2026 se žáci 5.B a 8.A třídy vypravili na školní výlet do německého města Günzburgu, kde navštívili vyhlášený Legoland. Celý den nás provázelo nádherné slunečné počasí, které jen podtrhlo úžasnou atmosféru plnou zábavy.
Atrakce byly naprosto neopakovatelné a děti si je užily na maximum. Velká pochvala patří všem žákům za jejich kázeň a jakým způsobem prezentují jméno naší školy.
Domů jsme se vrátili unavení, ale nadšeni a plní nezapomenutelných zážitků.

H. Čížková, Z. Provazník, P. Kyselá