6.A v akci
28. dubna se školní kuchyňka proměnila v prvotřídní restauraci. Žáci naší třídy pod vedením paní učitelky Průšové vyměnili psací potřeby za hrnce a vařečky, aby si společně vyzkoušeli přípravu kompletního oběda.
Než jsme se pustili do vaření, zopakovali jsme si zásady bezpečnosti práce v kuchyni, aby nedošlo k úrazu.
Do práce jsme šli s velkým nadšením. Podávala se špenátová polévka, po které následoval řízek s bramborovou kaší. Jako dezert jsme zvolili ovocné špízy v čokoládě.
Vše se nám povedlo, za chvíli byly talíře prázdné.
Společně jsme si dvě hodiny vaření užili a v hodině češtiny připravíme recepty.
Kateřina Kotrbová, 6. A


